Фішинг – один із найросповюджених видів шахрайств в інтернеті

Дата: 04.05.2023 11:16

Шахраї повністю копіюють сайти популярних маркетплейсів, банків, служб доставки та платформ оголошень із розрахунку, що неуважний користувач введе на такому хибному ресурсі свої персональні данні, зокрема дані банківських карток. Що і дозволить злочинцям заволодіти грошима користувача.

🔹МВС України нагадує, щоб не стати жертвою інтернет-шахраїв, уважно перевіряйте адресу сайту, на якому збираєтесь вводити конфеденційну інформацію.

Також, аби убезпечити себе і свої гроші, кіберполіція радить купувати та платити лише на перевірених ресурсах, деталі покупок на платформах оголошень обговорювати лише в чаті цих платформ та не переходить на сторонні сайти, посилання на які можуть бути у рекламі в додатках та іграх.