A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Дата: 09.05.2023 08:00
Кількість переглядів: 622

9 Травня ми відзначаємо День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Фото без опису

Ставлення до цього свята нині досить неоднозначне, особливо на тлі подій у світі та ситуації в Україні. Проте, як би там не було, нам варто пам'ятати: це була війна двох світових військово-політичних коаліцій, що стала найбільшим збройним конфліктом в історії людства. У ній брали участь 62 держави з 73-х, що існували на той момент (а це 80% населення земної кулі). Військові дії велися на території Європи, Азії, Африки та у водах усіх океанів. Це був єдиний в історії конфлікт, в якому була застосована ядерна зброя.

Тому поки живий «останній солдат» - ветеран, учасник війни, член родини, яку не оминула біль втрати, людина, яка пам'ятає та розуміє неприпустимість таких подій, - ми відзначатимемо цей день.

Вітаємо всіх, для кого це свято не втратило свого первинного сенсу, для кого це важливо. Ми пам'ятаємо подвиги наших героїв, їх прагнення до перемоги та надії на щасливе майбутнє для своєї країни.

В такий день, передусім, треба бажати мирного неба над головою, але окрім цього усім нам потрібен здоровий глузд, терпіння одне до одного і обов'язково здоров’я.

Нехай радість повернення миру на нашу землю відчує кожна українська родина!

Зі святом вас, дорогі земляки!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора