Куцурубська громада
o

✔️133 заявки вже подано на конкурсний відбір у помічники ветерана

Дата: 11.07.2023 09:19
Кількість переглядів: 608

У Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях триває процес відбору кандидатів на посади помічників ветеранів. Це пілотний проєкт Мінветеранів, у межах якого впродовж найближчих півроку відпрацьовуватиметься механізм послуги з індивідуального супроводу в межах системи переходу наших Захисників та Захисниць з військової служби до цивільного життя.

Працюватимуть надавачі такого сервісу в спеціальних офісах у громадах регіонів, що долучилися до експерименту.

Вже відомі певні результати того, наскільки активно долучаються громадяни 👉🏻 (докладніше про умови участі у проєкті та загалом його мету можна довідатися за посиланням https://mva.gov.ua/ua/pomichnik-veterana/opis-proyektu) до конкурсного відбору в корпус помічників ветерана.

☝🏻На ранок 10 липня відомо, що вже подано 133 заявки бажаючих взяти участь у «пілоті» Мінветеранів. Найбільше прийшло кандидатур на Львівщині та Дніпропетровщині – майже по 40.

Середній вік майбутніх помічників ветерана наразі становить 43,5 років. Щодо статі, то вони практично однаково представлені серед учасників проєкту. Проте є свої особливості. Так, на Миколаївщині й на Львівщині відповідно понад 70 і 54 відсотки кандидатів є жінками.

🔹Більшість учасників відбірного конкурсу мають вищу освіту, приблизно кожен десятий – молодший бакалавр, а кожен четвертий - магістр. Переважно, це фахівці зі сфери публічного управління та адміністрування, інженерії, виробничих технологій та ІТ, права, педагогіки і соціальної роботи.

📌Нагадаємо, що кандидати на посаду помічника ветерана можуть подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі винятково через інформаційний портал Е-ветеран (https://eveteran.gov.ua).

Активно працюють канали інформаційної підтримки процесу набору помічників ветеранів. На ваші запитання очікують телефонні лінії інформаційної підтримки проєкту:

📞Миколаївська область – Валерій – 097-441-61-04            Фото без опису

📞Вінницька область – Інна – 063-230-27-58

📞Дніпропетровська область – Наталія – 063-688-94-10

📞Львівська область – Наталія – 063-230-25-60

📩А також у форматі листування працює електронна пошта інформаційної підтримки: asistantsupport@mva.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора