A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

✔️«Рівний з рівним»: На Миколаївщині триває прийом заяв та конкурсний відбір до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»

Дата: 01.08.2023 14:12
Кількість переглядів: 251

✔️«Рівний з рівним»: На Миколаївщині триває прийом заяв та конкурсний відбір до пілотного проєкту Мінветеранів «Помічник ветерана»

  Продовжується процес конкурсного відбору кандидатів на участь у пілотному проєкті Мінветеранів із       започаткування в Україні інституту помічника ветерана. Експеримент охоплює й Миколаївську область.

👉🏻Ветерани й ветеранки та члени їхніх сімей, які самі вже пройшли непростий шлях повернення з війни, за принципом «рівний з рівним» будуть допомагати побратимам і координувати супровід наших захисників та захисниць на шляху переходу від військової служби до цивільного життя.

Майбутні помічники допомагатимуть ветеранам та ветеранкам знайти своє місце в громаді, надаватимуть консультації щодо працевлаштування, навчання, соціального захисту та реабілітації, покращення стану здоров’я.

▶️Набір online до корпусу помічників ветерана триває, тим часом перші сотні кандидатів вже проходять співбесіди у громадах.

Вже у серпні обрані учасники розпочнуть навчання у Центрах ветеранського розвитку та згодом будуть працевлаштовані у громадах, які долучені до експерименту Мінветеранів.

Подати заяву на участь у конкурсі можна винятково через інформаційний портал Е-ветеран 📲 https://eveteran.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора