A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

Ми звикли говорити про стрес як про явище на рівні емоцій

Дата: 05.09.2023 13:57
Кількість переглядів: 43


Фото без опису Наче поганий настрій 🤔 Хіба це здатне завдати реальної шкоди? Тому, коли щодня без причини болять ноги, стає важко ковтати або різко падає зір, ми можемо навіть не допускати, що це сигнали психіки, а не фізичні хвороби. Навіть особливості поведінки, які ми можемо вважати рисами свого характеру, теж часом виявляються результатом постійних стресу й тривоги.

Ці двоє — захисні реакції організму. Тобто короткий сигнал, аби різко зібрати себе до купи та дати відсіч небезпеці. Далі має наставати розслаблення і спокій. Але багато хто застрягає у цьому стані напруги на місяці чи навіть роки. З плином часу психіка виснажується все більше, а зрозуміти що з вами відбувається — все важче.

Стрес та тривога можуть взяти під контроль ваше життя, але ви також здатні повернути його собі. Тому в цьому дописі ми розповідаємо, як зробити перший крок: помітити сигнали власної психіки.

Зазначимо, що Всеукраїнська програма ментального здоров’я створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська і має просту життєву назву «Ти як?».

#тияк

Фото без описуФото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

      Фото без описуФото без описуФото без опису                              


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора