Куцурубська громада
o

📌Приклад Миколаєва: Якими мають бути офіси для роботи з ветеранами

Дата: 07.09.2023 12:00
Кількість переглядів: 47


Фото без опису Мінветеранів поступово нарощує темпи розвитку започаткованої кілька місяців тому пілотної ініціативи з розбудови інституту помічників ветерана – фахівців сервісних офісів у громадах, які допомагатимуть військовим після демобілізації повноцінно повернутися до цивільного життя. Вже позаду етап конкурсного відбору кандидатів на такі посади й наразі в розпалі процес навчання тих, хто зустрічатиме у форматі надання сервісного супроводу наших героїв у мирних містах та селах.

Днями завершили підготовку 23 перших в Україні помічники ветерана. Їх тритижневий вишкіл на основі шести опорних навчальних модулів тривав у Центрі ветеранського розвитку, що цього літа запрацював на базі Чорноморського національного університету ім. П. Могили в Миколаєві. Майбутні спеціалісти склали підсумкове тестування й отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати, що дозволяють виконувати делеговані їм функції у сервісних офісах регіону.

✅Один з таких осередків опіки та уваги до ветеранів незабаром розпочне роботу в Миколаєві. Він відкриється у відомому в Україні – завдяки сучасним програмам реабілітації учасників бойових дій та роботі з сім’ями полеглих Захисників – Миколаївському міському центрі підтримки ветеранів війни.

Директор Миколаївського міського центру підтримки ветеранів війни Віктор Мойсеєв розповів ІА «Укрінформ», як у Миколаєві допомагають нашим захисникам, які послуги для них будуть доступні незабаром, а також про завдання, які готується вирішувати установа.

Штат Центру – 20 фахівців. Тут працюють відділи соціальної адаптації, профорієнтації та відкриття власної справи, психологічної й фізичної адаптації. Скоро на повну силу запрацюють ветеранський хаб і Центр ветеранського розвитку. На всі згадані ініціативи отримано гарантії фінансової підтримки влади громади міста.

Віктор Мойсеєв зауважує, що Миколаївський регіон уже зараз готується до повернення десятків тисяч Захисників після демобілізації, і вирішує, в який саме спосіб долучити їх до відновлення регіону, як м’яко перевести з військової колії у мирне буття. Адже слід розуміти, з якими проблемами в голові, тілі, родині, з якими тривогами вони повернуться, бо цьому всьому громада й держава мають дати адекватну раду.

👉Також у міському центрі підтримки ветеранів війни планують відкрити єдине вікно для надання адмінпослуг ветеранам.

Детальніше з матеріалом можна ознайомитися на сайті ІА «УКРІНФОРМ»: https://www.ukrinform.ua/.../3757729-priklad-mikolaeva...

   Фото без опису            Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора