Куцурубська громада
o

👨🏻‍🏫За ініціативи Мінветеранів у Львові стартувало навчання перших кандидатів у помічники ветерана

Дата: 14.09.2023 10:18
Кількість переглядів: 52


Фото без описуДнями у львівському Центрі ветеранського розвитку, що був відкритий на базі Національного університету «Львівська політехніка», розпочалося профільне навчання перших у регіоні 25 кандидатів у помічники ветерана.

Про це повідомляє Міністерство у справах ветеранів України.

Такі посади запроваджують в Україні в межах ініціативи Мінветеранів з розбудови в державі системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя.

🔹Курс підготовки майбутніх спеціалістів з ветеранського сервісу та супроводу триватиме три тижні та включатиме шість опорних модулів. Зокрема, перший з них стосується аспектів документообігу в державних органах та органах місцевого самоврядування з акцентом на отримані необхідних цифрових навичок. Третім і не менш важливим блоком є вивчення посадових обов’язків та прав фахівця з супроводу ветеранів війни і демобілізованих осіб. Окремий модуль присвячений роботі з громадськими об’єднаннями ветеранів та органами влади різних рівнів.

➡️По завершенню навчання слухачі складатимуть комплексний тест, що стане допуском до практичної роботи з ветеранською спільнотою своєї громади. Після завершення підготовки їх працевлаштують у Сервісному центрі помічника ветеранів у кожній з 14 громад Львівщини, які беруть участь у пілотному проєкті Мінветеранів.

Загалом на Львівщині вже 46 кандидатів у помічники ветерана успішно пройшли співбесіди та будуть направлені на профільне навчання. Наразі ще триває прийом заяв від бажаючих через портал Е-ветеран та відбуваються співбесіди з потенційними кандидатами.

📌Нагадаємо, що в Україні триває розвиток експериментального проєкту з впровадження інституту помічника ветерана в чотирьох областях держави за ініціативи Мінветеранів.

Загалом на сьогоднішний день 425 кандидатів виявили бажання долучитися до цього “пілоту”. Найбільше таких бажаючих – на Вінниччині – 118, та Львівщині – 106 особи. Нині ще тривають співбесіди у чотирьох регіонах держави та 50 громадах, залучених до ініціативи Мінветеранів. 168 кандидатів вже пройшли другий етап відбору й проходитимуть профільне навчання у Центрах ветеранського розвитку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора