A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

🏫Безпека дітей та доступ до освіти: Алла Веліховська розповіла про особливості організації освіти під час війни

Дата: 21.09.2023 15:04
Кількість переглядів: 32


Фото без опису Наразі одним з основних завдань для створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти залишається організація підвозу школярів.

Про це повідомила директорка департаменту освіти і науки Миколаївської обласної військової адміністрації Алла Веліховська під час виступу на засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Миколаївської області.

За словами очільниці департаменту, цьогоріч для організації підвозу дітей за рахунок субвенції з державного бюджету при співфінансуванні з громадами придбано 🚍 20 автобусів. Загальна вартість склала 59,7 мільйона гривень.

«16 автобусів розподілили між 13 громадами, ще 4 – передали в заклади освіти обласного підпорядкування. Що більше, ніж минулого року, коли було закуплено 17 транспортних засобів», – розповіла Алла Веліховська.

☝🏻Проте потребу у підвезенні мають ще 12 тисяч учнів, для цього необхідно 128 автобусів.

«Наша область потребує збільшення субвенції та дозволу на її використання для потреб деокупованих територій, тому що саме там надзвичайно болюча проблема», – сказала директорка департаменту.

Також вона повідомила, що наразі ведуться перемовини з польським фондом щодо передачі автобусів Миколаївщині найближчим часом.    Фото без опису

📍Крім того, під час виступу Алла Веліховська зазначила, що на сьогодні 57 навчальних закладів області працюють офлайн, 93 – у змішаному режимі й 280 продовжують роботу дистанційно.

«Зараз 204 заклади забезпечені найпростішими укриттями, акти обстеження з позитивними висновками отримали 85 споруд. Для того, щоб наші діти відвідували навчальні заклади, першочергово необхідно створити безпечне середовище», – додала вона.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора