Куцурубська громада
o

❓Відбір у помічники ветерана: На всі запитання є відповіді

Дата: 29.09.2023 11:35
Кількість переглядів: 86


Фото без опису Створення Центрів ветеранського розвитку – це проєкт Мінветеранів на виконання Плану пріоритетних дій Уряду на 2023 рік. За сприяння Міністерства заклади вже відкрито у Миколаєві, Вінниці, Дніпрі, Львові, Житомирі, Києві та Харкові. У них ветерани та члени їхніх сімей матимуть можливість розвивати свої професійні навички, проходити перекваліфікацію, а також тут відбувається підготовка майбутніх помічників ветеранів.

У громадян цих регіонів, яких зацікавила ця ініціатива ветеранського відомства, можуть виникнути практичні запитання щодо умов участі у відборі, посадового функціоналу, захисту персональної інформації тощо.

Так, Мінветеранів дає докладні роз’яснення на типові питання, що турбують потенційних кандидатів-учасників пілотного проєкту👉https://mva.gov.ua/.../vidbir-u-pomichniki-veterana-na...

Нагадаємо, що кандидати на посаду помічника ветерана можуть подати заяву в електронній формі на участь у конкурсі винятково через інформаційний портал Е-ветеран: https://eveteran.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора