A A A K K K
для людей із порушенням зору
Куцурубська громада
o

💬 «Вважаю, що психологи повинні створити в людині зацікавленість до життя, щоб людині хотілося жити. Не жерти-розмножуватися, а жити. Зараз це головне. Жити заради чогось, заради тилу, заради свого задоволення, заради якоїсь ідеї»

Дата: 06.10.2023 13:11
Кількість переглядів: 48


 🔘 В цьому впевнений молодший сержант ЗСУ та професор Ужгородського національного університету, також відомий як «Професор з окопу», Шандор Федір. На цьому тижні саме він став гостем нового епізоду подкасту «Простими словами» від The Village Україна.

🎙 В інтерв’ю ведучим – клінічній психологині Софії Терлез та журналісту і письменнику, амбасадору Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? Марку Лівіну – він відверто розповів про війну, поділ на військових і цивільних і помилки попередніх поколінь.

📲 Повний текст нового інтерв'ю тут - https://www.the-village.com.ua/.../344117-profesor-z...

📻 Розмову можна прослухати на всіх подкаст-платформах:  

▫️Apple Podcasts - https://apple.co/48IIPdK

▫️Google Podcasts - https://bit.ly/3PI0cTw

▫️SoundCloud - https://bit.ly/3LNLysI

▫️Spotify - https://bit.ly/3LJRvqn

▫️YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=JDKifvMY-TM

ℹ️ Спеціальний сезон подкасту «Простими словами» від The Village Україна виходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська. Проєкт реалізовано за підтримки компанії Visa у співпраці з Координаційний центр КМУ / Mental Health UA та ГО «Безбар'єрність».

#тияк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора