Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питань перейменування вулиць Куцурубської територіальної громади

Дата: 20.10.2023 13:32

Фото без описуОрганізатор громадського обговорення

Куцурубська сільська рада

Мета проведення громадського обговорення: забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності Куцурубської сільської ради, вивчення думки громадськості щодо перейменування вулиць на території Куцурубської територіальної громади .

Об’єкт права власності, якому пропонується присвоїти назву (найменування)

Перелік  вулиць в населених пунктах Куцурубської територіальної громади, назви яких підлягають перейменуванню :

вул. Кутузова  с.Куцуруб

вул.Гагаріна    с.Куцуруб

вул.Нахімова  с.Куцуруб

вул.Пірогова   с.Куцуруб

вул.Покришкіна с.Куцуруб

вул.Суворова   с.Куцуруб

вул.Ушакова   с.Куцуруб

вул.Шмідта     с.Куцуруб

вул.Комарова с.Куцуруб

вул.Гагаріна    с.Іванівка

вул.Суворова с.Іванівка

вул.Шмідта    с.Іванівка

вул.Лягіна      с.Іванівка

вул.Ольшанців с.Іванівка

пров.Гагаріна с.Дмитрівка

вул.Гагаріна  с.Парутине

Пропозиції та обґрунтування щодо присвоєння назви (найменування) об’єкту права власності

Вивчення думки громадськості щодо перейменування вулиць  Куцурубської територіальної громади, збір пропозицій та варіантів назв для подальшого використання у роботі та винесення на розгляд сесії Куцурубскої сільської ради для прийняття відповідного рішення.

Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назви (найменування) об’єкта права власності

Куцурубський сільський голова, відповідно Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»

Строк проведення заходів з громадського обговорення

Громадське обговорення проводиться у формі письмових пропозицій надання  назви з обгрунтуванням запропонованого варіанту з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення протягом 60 календарних днів до 19 грудня 2023 року.

Анонімні та необґрунтовані пропозиції та зауваження не розглядаються

Адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень)

Пропозиції (зауваження) подаються на адресу електронної пошти: ksrs@ukr.net  до 19 грудня 2023 включно.

Пропозиції (зауваження) можуть бути надіслані електронною поштою або надані особисто у приміщенні Куцурубської сільської ради  із зазначенням:

• прізвища, імені, по батькові фізичної особи;
  • адреси фізичної особи та її номеру телефону ;
  • пропозиції (зауваження) повинні бути підписані особою, яка їх подає;
  • підпис особи в електронній пропозиції (зауваженні) може бути відсканованим, сфотографованим тощо;
  • згоди на обробку персональних даних особи, яка надала пропозиції.

Місцезнаходження та адреса електронної пошти організатора громадського обговорення

с.Куцуруб, вул. Очаківська,126. ksrs@ukr.net

Відповідальна посадова особа за проведення громадського обговорення

Секретар ради  Федорова Л.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення

До 22 грудня 2023р на офіційному сайті Куцурубської сільської ради .