Куцурубська громада
Очаківський район, Миколаївська область

Оголошення про слухання

Очаківська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва об’єктів Південно-Української ВЕС потужністю 300МВт за межами населених пунктів в межах території Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади (колишні Парутинська, Острівська, Солончаківська, Дмитрівська, Іванівська сільські ради Очаківського району Миколаївської області)».

Детальний план території (ДПТ) для будівництва об’єктів Південно-Української вітрової електростанції розроблений з метою визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції та параметрів забудови території розміщення об’єктів Південно-Української ВЕС за межами населених пунктів с. Парутине, Острівка, Солончаки. До складу матеріалів ДПТ входять: оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємно-просторове рішення, заходи з охорони навколишнього середовища та раціонального використання природних ресурсів, план існуючого використання території поєднаний зі схемою проектних планувальних обмежень, схема організації руху транспорту і пішоходів, схема інженерних мереж і споруд та інше.

Основні техніко-економічні показники об’єкту:

Загальна потужність вітрової електростанції – 300 МВт;

Кількість вітрових електричних установок (ВЕУ) – 142;

Потужність однієї ВЕУ – від 2,0 до 6,0 МВт;

Максимальна площа загальних ділянок державної власності для розміщення об’єктів ВЕС, що відводяться в довгострокову оренду – 106 га;

Мінімальна відстань від найближчих ВЕУ до житлової забудови – 1км;

Прогнозована кількість виробленої електроенергії за рік: 920 тис. - 1 050 тис. МВт*годин.

Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження голови Очаківської районної державної адміністрації від 26 червня 2017 року №114. Згідно з розпорядження замовником проекту визначена Очаківська районна державна адміністрація. Розробник проекту – ФОП «Янчук В.П.». Платник – ТОВ «ПІВДЕННО-УКРАЇНСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ».

З проектом детального плану території для будівництва об’єктів Південно-Української вітрової електростанції, а також з результатами попередньої оцінки впливу на навколишнє середовище, виконаної відповідно до чинного законодавства України та з урахуванням вимог європейського законодавства і рекомендацій Європейського банку реконструкції та розвитку, можна ознайомитись в сільській раді с. Парутине, щоденно з 10.00 до 17.00.

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – виконуюча обов’язки старости с. Парутине Павленко Г.В.

Місце подання пропозицій – Парутинська сільська рада.

Початок подання пропозицій – 22 листопада 2017 року, строк завершення розгляду пропозицій – 21 грудня 2017 року.

Громадські слухання щодо врахування громадських
інтересів до проекту   детального плану території для будівництва об’єктів  Південно-Української вітрової електростанції відбудуться  21 грудня 2017 року о 14:00 у будинку культури с. Парутине за адресою: вул.Героя України Іванова, 19.