У наступному сезоні: цифрові інновації у світі «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 09.02.2024 11:51

Фото без описуУ наступному сезоні Всеукраїнських шкільних ліг нас чекає повна цифровізація організаційних процесів, яка принесе безліч нововведень та полегшень для всіх учасників.

Спортивна федерація тієї чи іншої ліги, громада, школа - матимуть змогу легко і просто через особисті кабінети дізнаватися, створювати та редагувати необхідну інформацію.

Що очікує❓

🌐 Цифровий реєстраційний процес;

📊 Електронні турнірні таблиці: можливість відстежувати результати своєї команди та конкурентів у реальному часі;

💻 Онлайн аналітика: більше можливостей для ваших вболівальників! Завдяки цифровізації, статистика та аналіз гри будуть доступні для усіх охочих;

І це ⬆️ лише частина того, що вже готується для вдосконалення «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Стежте за оновленнями – далі буде!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl