💪«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: У Сухоєланецькій громаді пройшов ІІ етап змагань

Дата: 13.02.2024 11:44

Фото без описуУ понеділок, 12 лютого, у Сухоєланецькій громаді вже відбулися змагання з 🏀баскетболу. П'ять команд боролися на баскетбольному майданчику.

Юнаки та дівчата 10-го класу, хлопці та дівчата 8-го класу демонстрували свої спортивні здібності та командний дух. Також окремо виступила команда вчителів.

✔️Не лише захопливі змагання, але й дружня атмосфера на майданчику робили захід особливим. Усі учасники отримали величезне задоволення від гри та підтримки одне одного. Адміністрація ліцею, де відбувалися змагання, нагородила команди грамотами за активну участь та спортивні досягнення.

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» стає важливою платформою для розвитку лідерських якостей та спортивного духу серед учасників. Такі заходи сприяють підтримці спортивної культури та формуванню здорового способу життя у шкільній спільноті.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion