⛹️Миколаївщина продовжує активно долучатися до проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 14.02.2024 10:36

Так, юні спортсмени Прибузького ліцею Прибузької сільської ради братимуть участь у змаганнях з футзалу, волейболу та черлідингу.

Після завершення шкільного етапу змагань розпочався наступний – ☝🏻територіальний. Та попереду на учнів учікує ще районний, обласний та всеукраїнський етапи.

Для учасників змагань це не лише спорт, а можливість створити у школі власний клуб, розвивати його та управляти ним.

🖇Нагадаємо, що проєкт «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» має на меті згуртувати учнів навколо розвитку фізичної активності, спортивної командної роботи та здорової конкуренції серед учнів нашої країни.

Крім того, участь дітей в змаганнях це також елемент надання 🫂психоемоційної підтримки через фізичну активність, що допоможе їм відволікатися від негативних явищ, пов’язаних з умовами сьогодення.

Разом переможемо!💪🏻

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion