У Миколаївській області триває другий етап проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Команди змагаються за право представляти свою громаду на районному рівні.

Дата: 16.02.2024 14:27

🏀Юні баскетболісти Казанківської громади змагалися за першість

Так, на Казанківщині пройшли змагання з баскетболу серед ⛹🏻‍♂️юнаків. Участь у них взяли 14 учнів з Казанківського ліцею та Новофедорівської гімназії.

У результаті напруженої боротьби з рахунком 11:10 перемогу здобули вихованці ліцею.

🙋🏻‍♂️«Я радий, що є такі змагання і можна пограти. Було дуже класно й вражаюче», – поділився враженнями гравець команди переможців Артем.

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_mykolaivregion