БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Дата: 18.04.2024 10:53

від Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»                            Якщо внаслідок внутрішнього переміщення у вас виникла потреба в юридичній консультації з питань щодо реєстрації як ВПО, відновлення або призначення соціальних виплат та послуг — заповніть коротку гугл-форму:

Ми допоможемо вам у вирішенні таких питань:

• оформлення довідки ВПО

• відновлення втрачених документів

• питання призначення соціальних виплат

• компенсація за пошкоджене / зруйноване майно

• та багато іншого

Окремо також здійснюємо консультування працівників соцзахисту населення та консультування членів Рад ВПО з будь яких питань, пов'язаних з діяльністю Рад

Після заповнення анкети наші консультанти зв’яжуться з вами та нададуть фахову юридичну допомогу, а також підтримку у відновленні соціальних виплат, реєстрації, отриманні довідки ВПО. Звертайтеся до нас, ми будемо раді допомогти!

Наші контакти:

Лілія Бакай

Регіональна юристка в Миколаївській області

📞 + 38 (098) 055 08 80

📧 lbakay@radnyk.org

Ірина Власенко

Регіональна соціальна спеціалістка в Миколаївській області

📞 + 38 (095) 127 98 73

📧 ivlasenko@radnyk.org