Шановні жителі Куцурубської громади!

Дата: 21.06.2024 11:12

Закликаємо  вас приділити увагу питанню благоустрою прибудинкової  та прилеглих територій, за які несете відповідальність згідно діючого законодавства!  Ваше життя та здоров’я у ваших руках!

Фото без описуОстаннім часом почастішали випадки виникнення пожеж в селах або на їх околицях. Житлові будинки та господарські споруди зазвичай розміщуються поблизу ділянок, вкритих трав’янистою рослинністю або кущами, сільськогосподарських угідь чи пасовищ, де існує високий ризик виникнення та розвитку природних пожеж, які можуть загрожувати життю та здоров’ю населення, а також їх майну.  Крім того актуальними є ризики загоряння сухої трави після обстрілів територій населених пунктів.

Гасіння пожеж  – надзвичайно складне та відповідальне завдання і є небезпечним, вартісним та трудомістким.

Сподіваємося на Ваше порозуміння у зазначеному питанні та невідкладне прийняття відповідних заходів!