Оголошується набір претендентів до складу Молодіжної ради

Дата: 26.09.2024 10:41

Фото без опису Куцурубською сільською радою прийнято рішення про створення Молодіжної ради при виконавчому комітеті Куцурубської сільської ради. Основною метою її діяльності буде сприяння взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді Куцурубської сільської ради, узгодженості дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства.

Тому виконавчий комітет Куцурубської сільської ради оголошує набір претендентів до складу Молодіжної ради.

Представникам молоді віком 14-35 років, які проживають на території
Куцурубської сільської ради та бажають увійти до складу Молодіжної ради, необхідно заповнити дану форму.

Заявки приймаються протягом 30 днів з 01 жовтня по 01 листопада 2024 р.