Куцурубська громада
Очаківський район, Миколаївська область

Зустріч в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)

13.10.2017 року  в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)" відбулась зустріч з представниками  (DOBRE) та БФ «ЛАСКА».

На зустріч були запрошені всі представники  з об’єднаних територіальних громади Миколаївської області, які є учасниками програми DOBRE. Представниками від Куцурубської сільської ради ОТГ були Тетяна Федорова – фахівець із зв’язків з громадкістю та Анна Павленко – інспектор з кадрів.

Кожна з громад презентувала презентацію своїх досягнень та обмінювалась досвідом з колегами.