Старостинський округ сіл Іванівка та Яселка

Дата: 02.03.2018 19:11

Разом нам негода не страшна

Березень зустрів нас сильними морозами, штормовим вітром та засніженими вулицями.

Але ранок 1 березня в селах Іванівка та Яселка почався в штатному режимі: працювали магазини, в яких є запаси харчів; сільська лікарська амбулаторія  та пошта.

Працівник відділу соціального захисту  Перепьолкіна О.І.  потурбувалася про своїх підопічних, людей похилого віку, одиноких, всім зателефонувала, щоб дізнатися чи потрібна їм допомога та  як  їх самопочуття.

До кінця дня, завдяки депутату Яшнікову Олексію Миколайовичу були розчищенні вулиці сіл Яселка, Іванівка та Покровка.

Депутат Єгоренков І.О. з ранку, власноруч, прочистив засніжені провулки, щоб людям було зручно збігати за хлібом і смаколиками.

Депутат Кунашенко Н.Ф. переймалася мешканцями вулиці Радужна, де зранку не було світла. Працівники  Миколаївобленерго оперативно зреагували на дзвінок і тільки з’явилася можливість, ліквідували наслідки негоди. Так що в другій половині дня люди були зі світлом.

Містами, де були сильні перемети, люди вийшли з лопатами і разом пробили стежки, щоб завтра тим кому на роботу, було зручно подолати цю ділянку дороги.

Разом нам і негода не страшна.

Всім не байдужим дякую за підтримку .

Староста сіл Іванівка та Яселка Яковенко Оксана.