Загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!»

Право на безоплатне одержання ліків учасниками АТО (ООС)

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 "Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань" учасники бойових дій мають право на безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів.

08:01:02 13.04.2021

Правові наслідки судимості

Судимість - це специфічне (особливе) правове становище особи, яка засуджена обвинувальним вироком суду за вчинення злочину до конкретної міри покарання і зазнає несприятливих правових наслідків.

08:20:29 05.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Режим роботи Миколаївського місцевого центру з НБВПД та бюро на час карантину!

08:13:43 05.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ!

Режим роботи Миколаївського місцевого центру з НБВПД та бюро на час карантина!

15:46:55 23.03.2021

Рівність прав чоловіків та жінок на відпустку по догляду за дитиною

Законодавство України дозволяє людині, яка має дитину, незалежно від своєї статі, скористатися правом на відпустку по догляду за дитиною; тобто батьки самостійно за домовленістю між собою вирішують, хто з них фактично здійснюватиме догляд за дитиною.

14:23:15 09.03.2021

Відбулась нарада з представниками ОТГ Очаківського району щодо впровадження системи НАССР

На базі Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чорноморської ОТГ, 03.03.2021 управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області проведено семінар-нараду на тему: «Розробка, введення в дію та застосування постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР)».

13:56:55 09.03.2021