Оголошується конкурс!

Виконавчий комітет Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади з 22 січня 2021 року оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

09:41:52 22.01.2021

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника служби у справах дітей та спеціаліста служби у справах дітей Куцурубської сільської ради об’єднаної теритоіальної громади

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції»,  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження сільського голови від  11 січня 2021 року № 9-О «Про проведення конкурсу  на  зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконавчому комітеті Куцурубської сільської ради  об’єднаної  територіальної  громади» з 15 січня 2021 року оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

13:36:12 15.01.2021

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про запобігання корупції»,  Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, розпорядження сільського голови від 11 січня 2021 року № 9-О «Про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконавчому комітеті Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади» з 15 січня 2021 року оголошує конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

11:52:29 15.01.2021

ЗВЕРНЕННЯ сільського голови Інни КОПІЙКИ, депутатів та членів виконавчого комітету Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ра

1 січня в Україні вкотре відбулося підвищення тарифів на газ та електроенергію. На нашу думку, такий крок і позиція центральної влади та НКРЕКП є вкрай несправедливою. Тому бурхлива суспільна реакція на нього є цілком логічною та передбачуваною. Адже в умовах тривалого карантину, зростання безробіття та рівня бідності громадян, особливо в сільській місцевості, падіння економіки, відбувається і продовжується тиск на громадян шляхом постійного підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

14:05:59 12.01.2021

АТ «Миколаївобленерго» повідомляє про планові перерви в електропостачанні в зв’язку з проведенням робіт 23.12.2020, 28.12.2020, 29.12.2020 з 8.00 - 17.00 в селі Куцуруб

23.12.2020 по вулиці: Лесі Українки, Пілієва, Івана Франка, МТФ, склади.

09:53:47 22.12.2020