До відома громадян

БЕЗКОШТОВНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

від Благодійного фонду «Стабілізейшен Суппорт Сервісез»                            Якщо внаслідок внутрішнього переміщення у вас виникла потреба в юридичній консультації з питань щодо реєстрації як ВПО, відновлення або призначення соціальних виплат та послуг — заповніть коротку гугл-форму:

10:53:58 18.04.2024

Про підтримку у 2024 році суб’єктів господарювання в АПК

Доводимо до відома, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову        № 300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції». Цей Порядок був затверджений у 2022 році постановою № 918.

09:29:26 22.03.2024

Анонімне онлайн опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

16:09:54 18.01.2024

Результати громадського обговорення з питань перейменування вулиць на території Куцурубської сілської територіальної громади

Відповідно до розпорядження Куцурубського сільського голови від 20.10.2023 № 75 «Про проведення громадського обговорення з питань  перейменування вулиць на території Куцурубської сілської територіальної громади» було проведено  відповідне громадське обговорення у формі надання письмових пропозицій, рекомендацій  та зауважень (у тому числі в електронному вигляді). Протягом двох місяців приймались пропозиції з обов’язковим обґрунтуванням внесеного варіанту.

14:57:30 20.12.2023

Про надання мінеральних добрив

Інформуємо, що Уряд США у межах ініціативи AGRI-Україна безоплатно надасть 7,0 тис українським агровиробникам мінеральні добрива для весняної посівної – 2024. Загалом через Програму USAID АГРО українським агровиробникам передадуть 14,0 тис тонн добрив. Кожен учасник зможе отримати до 2,0 тонн мінерального добрива (карбамід) на господарство.

10:27:18 03.11.2023

Передавайте показання газового лічильника зручним для вас способом!

Клієнти ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» можуть передати показання газового лічильника будь-яким зручним для них способом, незалежно від наявності інтернету чи доступності центру обслуговування клієнтів.

09:42:12 28.09.2023