До відома громадян

Допомога по частковому безробіттю на період карантину

У зв'язку з проведенням карантинних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 для підтримки малого і середнього підприємництва внесено зміни до Закону України "Про зайнятість населення" та надається допомога по частковому безробіттю на період карантину.

15:42:39 19.06.2020

ІЗ 3 ЧЕРВНЯ «НЕДІЮЧИМ» ФОПАМ НАДАНО МОЖЛИВІСТЬ СПИСАННЯ НЕДОЇМКИ ІЗ ЄСВ ЗА 2017-2020 РОКИ

Пункт 5 розділу I Закон України “Про внесеннDLYA FOTO - Із 3 червня «недіючим» ФОПам надано можливість списання недоїмки із ЄСВ за 2017-2020 рокия змін до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” щодо усунення дискримінації за колом платників” від 13.05.2020 року № 592-IX набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Тобто, з 03.06.2020 р. є можливість «списати» суми недоїмки, нараховані платникам ЄСВ з числа ФОП на загальній системі та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, за період з 01.01.2017 року, а також штрафи та пеня, нараховані на ці суми недоїмки, якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) від їх діяльності, що оподатковується ПДФО.

15:38:44 18.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (ЮРИДИЧНИХ ОСІБ) ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ЯК СІМЕЙНІ ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА, У ВЛАСНОСТІ ЯКИХ ПЕРЕБУВАЄ П’ЯТЬ І БІЛЬШЕ КОРІВ!

УВАГА! Якщо у власності господарства перебуває від п’яти корів молочного напряму продуктивності і Ви бажаєте скористатися державною підтримкою, Вам необхідно до 01 липня поточного року ідентифікувати та зареєструвати в Єдиному державному реєстрі тварин худобу відповідно до вимог чинного законодавства. За кожну наявну станом на 01 липня 2020 року корову з державного бюджету виплачується дотація у розмірі 5 000 грн!!! Крім цього, сімейні фермерські господарства мають право на додаткову фінансову підтримку через механізм доплати на користь застрахованих осіб - членів/голови сімейного фермерського господарства єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Довідки за телефонами департаменту: (0512) 37-78-05, 37-78-35, 37-74-02.

15:50:31 12.06.2020

Зареєстровані пасіки зможуть отримувати відшкодування збитків

Відомо, що в Україні від 20 до 30% пасік не зареєстровані. Це унеможливлює роботу ветеринарної служби та повноцінну роботу фермерів. Як наслідок, маємо неякісний мед та шкоду галузі в цілому. Проте, є чимало переваг у реєстрації медового бізнесу.

15:25:56 22.05.2020

Власність – це Ваша недоторкана територія, тож залишайтесь власниками правильно, розумно та безпечно!

Ринок нерухомості України завжди характеризувався великою кількістю махінацій, підробкою документів та нечесними на руку учасниками цього ринку. Захиститись від цього можна переконавшись у наявності даних про Вашу земельну ділянку в Державному земельному кадастрі, державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, тощо.

10:46:24 18.05.2020

МЕХАНІЗМ І НАПРЯМИ НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ НА 2020 РІК РОЗВИТКУ ТВАРИННИЦТВА ТА ПЕРЕРОБКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації повідомляє, що постановою Уряду від 19 лютого 2020 року № 109 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 року № 77» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/77-2017-%D0%BF), визначено напрями державної підтримки на 2020 рік, одним із яких є державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

11:31:54 14.05.2020

Алгоритм отримання коштів з резервного фонду бюджету у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала шкоди посівам, або призвела до їх загибелі

Коли настає надзвичайна ситуація регіонального характеру для часткової компенсації збитків можуть виділятися кошти з Державного резервного фонду. 1. Сільгосптоваровиробник. У разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру, яка завдала шкоди посівам, або призвела до їх загибелі, а сільгосптоваровиробник претендує на отримання компенсації з резервного фонду державного бюджету йому потрібно надати до райдержадміністрації:

11:30:51 08.05.2020