Публікації

Партнери програми «Ти як?» Veteran Hub пропонують одразу декілька напрямів підтримки для ветеранів, їх близьких і близьких військових

Це і безпечні фізичні простори, і консультації психологів, юристів та кар’єрних консультантів, і корисні матеріали про те, як будувати своє життя в нових умовах. Наприклад, як правильно подати свій військовий досвід в резюме.

10:18:58 07.07.2023

🇺🇦СИЛЬНІ, НЕЗЛАМНІ, ВІЛЬНІ…

Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.

11:36:40 06.07.2023

🔺Служби цивільного захисту Миколаївщини готові до реагування у разі аварії на Запорізькій АЕС

У зв’язку з наявною загрозою теракту на Запорізькій АЕС органи управління і сили цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області забезпечують посилений цілодобовий моніторинг ситуації й підготовлено алгоритми дій і взаємодії з різними органами та службами у випадку надзвичайної ситуації.

11:31:48 06.07.2023