Стережіться шахрайств❗️

Останнім часом спостерігається тенденція до зростання випадків шахрайств під приводом нібито оформлення грошової допомоги.

15:18:54 02.05.2023

У Миколаївській області затверджено План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року

Події останнього року, зокрема, повномасштабна збройна агресія росії проти, України значно загострила проблеми з якими зіткнулися важливі суспільні групи людей. Для того, щоб впоратися з наявними викликами, працювати над відновленням України, її фізичного і загалом суспільного простору з ініціативи першої леді України Олени Зеленської прийнята Національна стратегія із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року та у квітні цього року затверджено План заходів на 2023-2024 роки з її реалізації. У свою чергу, у Миколаївській області розпорядженням начальника Миколаївської обласної військової адміністрації від 27.04.2023 № 161-р затверджено заходи щодо виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Основні заходи щодо створення безбар’єрного простору в Миколаївській області спрямовані на: ▫️ проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар'єрності об'єктів фізичного оточення та послуг для осіб з інвалідністю; ▫️ проведення широкої інформаційно-просвітницької кампанії для працівників державних та комунальних установ, організацій, професійних спільнот та громадськості на всіх рівнях щодо політики безбар'єрності та недискримінації; ▫️ здійснення заходів щодо забезпечення доступності медичних послуг для осіб з порушенням слуху; ▫️ підвищення рівня інформаційної обізнаності ветеранів та членів їх сімей щодо забезпечення їх прав; ▫️ забезпечення доступу осіб з інвалідністю до інтернету; ▫️ забезпечення доступності отримання послуг психологічної підтримки ветеранам, внутрішньо переміщеним особам, особам, які постраждали від насильства; ▫️ забезпечення розвитку соціальної послуги для підтриманого проживання осіб з інвалідністю, осіб похилого віку; ▫️ впровадження системи переходу від військової служби до цивільного життя; ▫️ забезпечення розвитку гендерно чутливого простору в закладах охорони здоров’я; ▫️ захист прав жінок і чоловіків, осіб з інвалідністю, які постраждали від насильства в умовах збройного конфлікту; ▫️ підвищення рівня якості надання освітніх послуг у закладах освіти для осіб з особливими освітніми потребами; ▫️ забезпечення сприяння повній продуктивній зайнятості та реалізації здібностей особистості в трудовій діяльності тощо. Також відбулось громадське обговорення проєкту Плану заходів з реалізації Стратегії створення безбар’єрного простору до 2030 року в Миколаївській області на 2023-2024 роки, де присутні окреслили завдання та заходи проєкту плану, закцентували на проблемних питаннях та запропонували шляхи їх вирішення. 💬«Реалізація Плану зі створення безбарʼєрного простору, ініційованого Оленою Зеленською, допоможе створити в області рівні та доступні умови для всіх. Комплексний підхід до подолання бар'єрів сприятиме створенню на Миколаївщині середовища, у якому буде комфортно всім», - зазначив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім. Нагадаємо, що наразі Уряд своїм розпорядженням від 25.04.2023 № 372-р затвердив План заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору в Україні на період до 2030 року. У межах реалізації планується проведення 472 заходів, до яких залучено 20 міністерств. План спрямований на створення безбар'єрного простору в усіх сферах життя людей.

13:42:10 01.05.2023

Ти маєш волю. Ми навчимо тебе, як стати силою!

Гранатометник, оператор БпЛА, снайпер і навіть пекар – є велика кількість спеціальностей, з якими ти можеш бути корисним у цій війні. Ми підберемо той фах, який максимально відповідає твоїм здібностям та досвіду. Ми навчимо тебе всьому, що необхідно для того, щоб знищувати ворога та звільняти українські землі максимально ефективно

12:12:16 03.02.2023