☝️Стань помічником ветерана – та отримай офіційну й стабільну роботу

Триває процес прийому заяв до конкурсного відбору кандидатів на посади помічників ветерана у межах пілотного проєкту, що триватиме у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях.

09:50:12 06.07.2023

❓Помічники ветеранів: як свої допомагатимуть своїм повернутися до мирного життя

У територіальних громадах Львівської, Вінницької, Дніпропетровської і Миколаївської областей за ініціативи Мінветеранів запроваджується інститут помічника ветерана як складової системи переходу від військової служби до цивільного життя. Пілотний проєкт, як і початок відбору кандидатів на ці посади, стартував 1 липня.

13:47:07 03.07.2023

❗️Стартував конкурсний відбір кандидатів у помічники ветерана: контакти інформаційної підтримки

У суботу, 1 липня, Мінветеранів через інформаційний портал Е-ветеран https://eveteran.gov.ua розпочав прийом заяв на конкурсний відбір кандидатів на посади помічників ветерана у межах пілотного проєкту, що триватиме у Вінницькій, Дніпропетровській, Львівській та Миколаївській областях.

09:48:21 03.07.2023