Що робити у разі виникнення радіаційної аварії?

Йодид калію слід приймати лише, якщо ви отримали таку вказівку від місцевих органів влади, МОЗ та інших уповноважених органів. Приймати йодид калію для «профілактики» без потреби – недопустимо! Це може зашкодити вашому здоров’ю.

13:16:41 27.06.2023

Масовий мор риби

Масовий мор риби почався на Дніпропетровщині внаслідок терористичного знищення росіянами Каховської ГЕС. Десятки тисяч риб залишилися на обмілілих водоймах. Така ж ситуація найближчими днями може розвинутися в інших постраждалих регіонах країни.

10:39:56 12.06.2023

Небезпека колодязної води

Підрив російськими злочинцями Каховської ГЕС матиме значні екологічні наслідки. Один з них - забруднення та ускладнення контрою якості води. Перебої з доступом до централізованого водопостачання може призвести до масового використання колодязної води та води з неглибоких свердловин, що підвищує ризик захворювання на водно-нітратну метгемоглобінемію.

09:51:07 12.06.2023

ІНФОРМАЦІЯ!

Південний регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими інформує:

08:40:56 08.06.2023

У Миколаєві почав роботу перший в Україні Центр підтримки цивільного населення

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» при Миколаївській обласній військовій адміністрації створено перший в Україні Координаційно-консультативний центр підтримки цивільного населення.

12:52:41 02.06.2023