Безоплатна правова допомога

Трудові гарантії та права донорів крові

Держава сприяє становленню, розвитку та популяризації добровільного безоплатного донорства, заохочує здійснення добровільних безоплатних донацій та забезпечує донорам компенсацію витрат, пов’язаних із донацією крові та/або компонентів крові, а також гарантує захист прав донора крові та/або компонентів крові.

09:37:23 27.06.2023

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Внутрішньо переміщені особи мають право на усі види правових послуг від системи безоплатної правової допомоги, а саме юридичні консультації, роз’яснення чинного законодавства, складання документів правового характеру, складання документів процесуального характеру, захист.

09:53:06 23.05.2023

Протидія сексуальному та гендерному насильству в умовах конфлікту в Україні

Війна завжди пов’язана з різними формами насильства, особливо щодо жінок, дівчат та дітей. Намагаючись знайти прихисток під час конфліктів, жінки, дівчата, діти стають ще більш вразливими, їм загрожує насильство.  Люди, які рятуються від конфлікту, потребують особливої ​​підтримки та захисту.

09:49:52 23.05.2023

Визначення шкоди та збитків, завданих земельним ресурсам внаслідок збройної агресії Російської Федерації

Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу (стаття 13 Конституції України).

10:44:54 13.03.2023

Правила перетину кордону в умовах воєнного стану окремими категоріями громадян

Відповідно до статті 1 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» громадянин України ні за яких підстав не може бути обмежений у праві на в’їзд в Україну.

09:10:48 23.02.2023

Спадкування майна на тимчасово окупованих та деокупованих територіях України

Понад 10 місяців Україна захищає свою незалежність у повномасштабній війні, яку розв’язала росія. ЗСУ тримають оборону країни, а частина території країни перебуває під незаконним впливом агресора.

09:17:11 30.01.2023

ОГОЛОШЕННЯ!

Сектор «Очаківське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  працює за номером телефону +380969242822

08:51:22 12.01.2023