Дата: від до Скинути

Короткотерміновий семінар «Актуальні питання державного управління та місцевого самоврядування на сучасному етапі»

14 листопада 2017 року  в приміщенні Миколаївської обласної ради відбувся  тематичний короткотерміновий семінар «Актуальні питання державного управління та місцевого самоврядування на сучасному етапі», де розглядалися питання роботи з базами персональних даних; кадрове діловодство;  правові основи місцевого самоврядування;  оформлення матеріалів  щодо відзначення державними нагородами України; основні положення діючого законодавства з питань мобілізації, військового обліку та бронювання; організація діловодства та архівного зберігання документів в органах місцевого самоврядування; забезпечення схоронності кадрових документів з грифом для службового користування та інше.

11:37 15.11.2017

День пам’яті великомученика Дмитрія Солунського в селі Дмитрівка

8 листопада 2017 року в селі Дмитрівка відзначали престольне свято День пам’яті великомученика Дмитрія Солунського. В церкві відбулася Водосвятний молебень та Божествена  літургія . В храмі  присутні були церковні настоятелі  та прихожани церкви з запрошеними гостями  Очаківського району.

11:13 10.11.2017