Дата: від до Скинути

Про перелік вулиць (провулків), номерів будинків сіл  Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади

Нагадуємо, що відповідно рішення ХІІІ сесії ІІ скликання  № 24 від 22.12.2017 року «Про перелік вулиць (провулків), номерів будинків сіл Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади Очаківського району Миколаївської області», затверджено перелік вулиць (провулків) та номерів будинків в селах   Куцурубської сільської ради об'єднаної територіальної громади  Очаківського району Миколаївської області станом на 22 грудня 2017 року, згідно з додатком.

15:16 30.01.2018

Про  забезпечення харчування дітей 1 - 4 класів у закладах загальної середньої  освіти Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Про забезпечення харчування дітей 1 - 4 класів у закладах загальної середньої освіти Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади

Повідомляємо, що згідно рішення № 5  ІІ сесії  І скликання від 22 грудня 2017 року «Про  забезпечення харчування дітей 1 - 4 класів у закладах загальної середньої  освіти Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади», вирішили начальнику  відділу з питань ОМСКМ Куцурубської  сільської ради ОТГ Дубіні Т.В., директорам Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.Рачкова Паученко О.В., Куцурубської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка Пікуль Т.В., Парутинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Раленко І.О. забезпечити харчування всіх дітей 1 - 4 класів  закладів загальної середньої освіти Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади за рахунок коштів сільського бюджету відповідно до розрахунку затвердженого рішенням  сільської ради від  22 грудня  2017 року № 4  «Про встановлення вартості одноразового харчування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти».

14:41 30.01.2018

Про вартість харчування  однієї дитини дошкільного віку та  розміру батьківської плати у закладах  дошкільної освіти, дошкільних відділеннях навчально-виховних комплексів Куцурубської  сільської ради ОТГ

Про вартість харчування однієї дитини дошкільного віку та розміру батьківської плати у закладах дошкільної освіти, дошкільних відділеннях навчально-виховних комплексів Куцурубської сільської ради ОТГ

Повідомляємо, що згідно рішення № 3 ІІ сесії  І скликання від 22 грудня 2017 року «Про встановлення вартості харчування  однієї дитини дошкільного віку та  розміру батьківської плати у закладах  дошкільної освіти, дошкільних відділеннях навчально-виховних комплексів Куцурубської  сільської ради ОТГ» встановлено:

14:20 30.01.2018

В Україні буде створено ефективну систему захисту та стимулювання інвесторів – Президент у Давосі

В Україні буде створено ефективну систему, яка працюватиме на захист інвесторів та заохочуватиме до інвестування. Про це Президент Петро Порошенко заявив на «Українському сніданку» у Давосі, де проходить 48-ме щорічне засідання Всесвітнього економічного форуму.

14:29 26.01.2018

Президент підписав Закон про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших Законів України щодо здійснення моніторингу закупівель

Президент Петро Порошенко підписав Закон України про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших Законів України щодо здійснення моніторингу закупівель.

14:34 25.01.2018

На Миколаївщині оголошено штормове попередження

У понеділок, 22 січня, в кризовому центрі ГУ ДСНС України у Миколаївській області під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи в режимі відеоселекторної наради відбулось чергове засідання штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення в зимовий період 2018 року та реагування на ускладнення погодних умов.... Читати далі....

14:50 22.01.2018