Перший турнір по тенісу

Як староста Куцурубської  сільської ради сіл Іванівки та Яселки я виступила ініціатором і спонсором проведення змагань по настільному тенісу. 17 лютого 2018 року в приміщені клубу в селі Іванівка  відбувся перший турнір по настільному тенісу серед мешканців наших сіл.

15:05 20.02.2018

Робота Острівського НВК

Школа завжди була двигуном соціальних змін у селі, — це цілком природна роль для школи.  Новий Закон України «Про освіту», Концепція нової української школи ставлять перед нами наступні завдання -  знайти кращі способи розкриття потенціалу в дітях, їхніх сім’ях і всіх членах громади.

15:02 20.02.2018

Майдан мільйонів облич

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

16:43 19.02.2018