Підсумковi змагання з вiйськових та прикладних видiв спорту

15 травня 2018 року на базi Iванiвськоi ЗОШ пройшли пiдсумковi змагання з вiйськових та прикладних видiв спорту "Де козак, там i слава" серед шкiл громади, в яких викладаэться курс "Захист Вiтчизни": Куцурубська ЗОШ, Iванiвська ЗОШ, Дмитрiвський НВК та Парутинська ЗОШ.

14:20 17.05.2018

Захист прав споживачів

Згідно листа Миколаївської облдержадміністрації від 30.03.2018 року, щодо реалізації плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року , розміщуємо зразки наступних документів:

14:03 08.05.2018

Про початок нового навчального проекту «Школа прес-секретаря»

В квітні, на базі Чорноморського національного університету ім. Петра Могили, за підтримки Миколаївської ОДА стартувала перша «Школа прес-секретарів». До двомісячного навчального процесу долучились 30 представників з ОТГ Миколаївської області. Ідейними засновниками школи став колектив професіоналів: Ярослав Індіков, Олена Бережна, Василь Цимбал, Тетяна Жаренова, Олександр Пронкевич.

13:54 07.05.2018