Робота Дмитрівського НВК

Кожна дитина – неповторна, наділена від природи унікальними здібностями, талантами та можливостями.

14:28 26.02.2018

Робота Парутинської ЗОШ

"Праця не тільки там,  де людина сіє хліб або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає "поміж рядків"  її поклик про допомогу.  Ця праця є вищою мірою  людського духу". Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу Парутинській школі і своєю працею, доброчинністю допомогли зробити приміщення закладу затишним, привітним та гостинним.

14:55 23.02.2018

тренінг «Комунікації в мережі Інтернет»

22 лютого 2018 року в рамках реалізації програми «U-LEAD з Європою» - Програма для України – розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку,  відбувся    тренінг «Комунікації в мережі Інтернет», в приміщені Миколаївського Центру  розвитку місцевого самоврядування за участю  радника з питань комунікації Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування Юлії Почебут, заступника головного редактора газети «Маяк» - Юлії Ткач, головного редактора газети і сайту «Миколаївські вісті» - Тетяни Одинцової, заслуженого журналіста України – Інги Хоржевської та представників громад Миколаївської області.

14:32 23.02.2018

Робота Солончаківського НВК

Ось уже рік як  Солончаківський НВК входить до складу Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

16:42 21.02.2018