Встановлення місцевих податків та зборів для ОТГ: практичний посібник

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні підготували практично-методичний посібник щодо особливостей справляння місцевих податків і зборів, елементів податків і зборів, об’єктів та бази оподаткування, ставок податків та зборів, строків їх сплати та ін. (ЗАВАНТАЖИТИ)

11:16 21.06.2018

Перспективне майбутнє за перспективним планом Миколаївщини

«Зараз основне завдання, що стоїть перед державою, – закінчення етапу добровільного об?єднання», - наголосив експерт Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Юрій Ганущак під час дводенного семінару з депутатами обласної та районних рад і головами ОТГ, що відбувся в Коблівській ОТГ за ініціативи Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.

12:43 29.05.2018