Засідання виконавчого комітету

15 вересня 2017 року планується проведення засідання виконавчого комітету Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

13:48 15.09.2017

Нарада з президентом щодо розвитку сільської медицини

11.09.2017 року на базі Національного медичного університету ім.Богомольця м. Київ відбулася нарада з питань реформування сільської медицини. До участі були запрошені керівники департаментів охорони здоров’я облдержадміністрацій, сільські та селищні голови об’єднаних територіальних громад, головні лікарі центральних районних лікарень та центрів первинної медико-санітарної допомоги сільських та селищних об’єднаних територіальних громад. Куцурубську сільську раду об’єднаної територіальної громади представляла головний лікар Куцурубської ЦПМСД Цапліна Людмила Георгіївна. На порядку денному було обговорення з Президентом України ряду питань, пов’язаних із медичною реформою, зокрема, про впровадження спеціального проекту щодо розвитку сільської медицини. Петро Порошенко зазначив, що це важливий сектор української медицини, адже 33% громадян отримують допомогу саме в рамках сільської медицини. Завдяки впровадженню зв’язку 4G, виділення широкополосних смуг інтернету та встановлення відповідного обладнання кожна сільська амбулаторія зможе отримати професійну консультацію у колег-експертів столичного рівня. За його словами, медичні пункти в сільскій місцевості також будуть обладнані мінімально необхідним пакетом для проведення лабораторних досліджень на місці, а це дозволить фахівцям, що надають консультації дистанційно, базуватися на об'єктивних даних. Президент зауважив, що багато європейських країн мають успішний досвід застосування телемедицини.  "Це буде окрема програма підтримки телемедицини на селі в Україні. Ми можемо все зробити швидко, я буду також просити уряд і народних депутатів врахувати видатки на цю програму і в бюджеті 2018 року", - сказав Порошенко. Він додав, що для мешканців села ці послуги мають бути безкоштовними.

13:43 13.09.2017

Під знаком Деметри

На гербі Куцурубської ОТГ зображено Деметру – богиню родючості та покровительку землеробства.

13:33 12.09.2017