Правила безпечної поведінки в Інтернеті

Із розвитком технологій швидкісного доступу до Інтернет, все більше користувачів потрапляють до «всесвітньої павутини». Інформаційна культура користувачів визначає їхню модель поведінки у Інтернеті. На жаль, багато користувачів не знають про ймовірні загрози та правила безпеки у Інтернеті. Це може призвести до сумних наслідків. Щоб цього не сталося, потрібно дотримуватися правил безпечної поведінки у мережі.

10:22 02.05.2018

Нарада присвячена моніторингу та оцінки соціально – економічного розвитку громад Миколаївської області

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Кушніра О.В., 26 квітня у великій сесійній залі обласної ради відбулась нарада присвячена моніторингу та оцінки соціально – економічного розвитку міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Миколаївської області у березні 2018року.

11:46 27.04.2018

Нарада щодо вирішення питання по  забезпеченню населення питною водою

Нарада щодо вирішення питання по забезпеченню населення питною водою

24 квітня в малій залі облдержадміністрації відбулась кущова нарада щодо вирішення питання забезпечення населення питною водою гарантованої якості, охорони відкритих водойм та посилення контролю за належним утриманням системи питного водопостачання (водопровідних мереж), об’єктів централізованого і  децентралізованого водопостачання в весняно-літній період 2018 року.

11:32 27.04.2018

Комунікаційний захід присвячений актуальним питанням використання державної субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад

24 квітня 2018 року в рамках реалізації програми «U-LEAD з Європою» - Програма для України – розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку»  в  малій залі облдержадміністрації відбувся комунікаційний захід присвячений актуальним питанням використання державної субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

09:24 25.04.2018

Тренінг з питань «Публічних закупівель в системі Прозорро»

19 та 20 квітня 2018 року в приміщені Миколаївського центру розвитку місцевого самоврядування відбувся тренінг з питань «Публічних закупівель в системі Прозорро» за участю фахівця з публічних закупівель – Силенко Миколи та представників з об’єднаних територіальних громад Миколаївської області.  Від Куцурубської громади на тренінгу були присутні - Ялова Ірина, фахівець із зв’язків з громадкістю - Федорова Тетяна.

13:39 23.04.2018

Інформація про благоустрій в Парутинському старостинському окрузі

Протягом останнього  часу жителі сіл прибирали двори, прилеглі території, вулиці. 12 квітня роботи велися в центрі Парутиного, на кладовищах усіх трьох сіл. В Парутиному в цей день на благоустрій загально сільських об’єктів вийшли працівники Палацу культури, дитячого садка, сільради, учні місцевої школи. Основні роботи зосередилися на сільському кладовищі, прибрано і вивезено сміття, проведено побілку і підштукарунення, завезено пісок.

16:11 18.04.2018

Нарада при сільському голові

04.04.2018 року відбулась нарада при сільському голові за участю методистів відділу з питань освіти, молоді, спорту, культури та медицини Куцурубської ОТГ.

13:59 05.04.2018

СПИСОК ЛІКАРІВ ПО КУЦУРУБСЬКІЙ ГРОМАДІ

Список лікарів по Куцурубській об’єднаній територіальній громаді з якими можливо заключити договір – декларацію на медичне обслуговування по первинній  медичній допомозі.

10:37 05.04.2018