Держпродспоживслужба України інформує

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області провели семінар – нараду: «Сучасні вимоги до організації раціонального харчування в закладах освіти»

27 серпня 2021 року начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Бурденко Л.А та лікар загальної гігієни відділу державного контролю та санітарної охорони території управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Забалуєва О.С. провели семінар - нараду на тему "Сучасні вимоги до організації раціонального харчування в дошкільних та загально - освітніх закладах, з урахуванням чинних нормативних актів» при Чорноморській сільській раді. В семінар – нараді взяли участь: начальник освіти Чорноморської сільської ради Кошман О.В., спеціаліст I категорії відділу освіти, молоді, спорту та культури Куцурубської сільської ради Шереметова Л.Г., в.о. директора Очаківської загальної середньої санаторної школи – інтернат Земляна Р.В., директори закладів дошкільної та загальної середньої освіти, медсестри, кухарі та комірники освітніх закладів.

08:47:01 02.09.2021

Отруєння грибами:профілактика і перша допомога

Щорічний аналіз отруєння грибами свідчить, що їх пік припадає на липень – жовтень. Однією з основних причин отруєння грибами є зневажливе ставлення людей до санітарно-просвітницької інформації та попереджувальних заходів що здійснюються в цьому напрямку.

13:48:28 30.08.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ SALMONELLA ENTERICA SER. ENTERIDIS У ЗАМОРОЖЕНОМУ МЯСІ ПТИЦІ ЕКСПОРТОВАНИХ З ПОЛЬСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

До Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-Головне управління) надійшов лист Держпродспоживслужби від 23.11.2020 № 11.1.3-5/2/17841 «Щодо повідомлення RASFF №2020.5100 та №2020.5100-fur2». Відповідно до повідомлень виявлено Salmonella Enterica ser. Enteridis у замороженому м’ясі птиці експортованих з Польської Республіки 2 (виробник: Piko Bis Zaklad Rozb. Drob. Sp.z.o.o.Sp.K. № PL 20634303 WE, Suwalki; Cedrob S.A. № PL 14023901, Ciechanow; оптовик: AMP Logistyka Sp. zoo, № PL 14201101 WE, Plonsk; фермер: Przemys?aw Ko?lakiewicz, № WNI 14137145, Szre?sk) до окремих держав-членів ЄС та до України (холодильний склад, що розташований за адресою: вул. Лідавська, 1, м. Луцьк, Волинська область, 43000)

13:15:50 25.11.2020

Впровадження системи НАССР на малих потужностях

Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» передбачено впровадження з 20 вересня 2019 року системи НАССР на малих потужностях (підприємствах, які постачають продукцію споживачу, з кількістю робочого персоналу до 10 осіб та з площею підприємства до 400 кв. м, або потужностях, які не постачають продукцію, з персоналом до 5 осіб).

14:28:17 09.11.2020