Держпродспоживслужба України інформує

Повідомлення системи RASFF RASFF № 2022.1822-fup 3» стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme, що використовувався у виробництві морозива, що експортувалося з Франціїї (виробник: Mars Wrigley Confectionary Franc

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2022.1822-fup 3.

13:58:37 31.05.2022

Повідомлення системи RASFF стосовно виявлення фуразолідону (AOZ) у кормах для бджіл «Антивир», що експортувалися з росії

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2022.1439.

13:57:35 31.05.2022

Повідомлення системи RASFF стосовно виявлення несанкціонованого використання бамбука в меламінових лотках, що експортувалися з Польщі

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2022.1640-fup 6.

13:55:11 31.05.2022

Повідомлення системи RASFF стосовно виявлення оксиду етилену (ЕТО) у напівфабрикатах для харчової промисловості, що експортувалися з Італії

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2022.1425-fup 8, стосовно виявлення оксиду етилену (ЕТО) у напівфабрикатах для харчової промисловості, що експортувалися з Італії.

09:56:12 26.05.2022

Повідомлення системи RASFF щодо стосовно виявлення арахісового білка у харчовій добавці соєвий лецитин, що експортувалася з Нідерландів до України

До Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшло інформаційне повідомлення системи RASFF № 2022.2286-fup 17.

10:05:31 24.05.2022

УВАГА!!!!!

Внаслідок  збройної агресії Російської федерації проти  України на багатьох територіях Миколаївської області виникають проблеми з   забезпеченням населення питною водою, харчовими продуктами, що може призвести до погіршення санітарно – епідемічної ситуації щодо захворювань на гострі кишкові інфекції,харчові отруєння.

12:26:49 13.05.2022

Сказ

Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням квалфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

10:28:30 09.05.2022

Про посилення заходів щодо профілактики сказу серед тварин Миколаївського району

На виконання розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України від 14 лютого 2022 року №15 «Про посилення заходів щодо профілактики сказу серед тварин в Україні» спеціалісти районної державної лікарні ветеринарної медицини Миколаївського району проводять протиепізоотичні, лікувально-профілактичні заходи для тварин, що утримуються в особистих селянських господарствах. Ці заходи покликані сприяти формуванню стабільної епізоотичної ситуації та забезпечити ефективний контроль за станом тварин, лікування, профілактики інфекційних і незаразних хвороб тварин.

09:11:39 22.02.2022

Продовжується роз’яснювальна робота та позапланові перевірки щодо дотримання протиепідемічних заходів передбачених «червоним» рівнем епідемічної небезпеки

Фахівці Березанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області спільно з представниками поліції та органами місцевого самоврядування Куцурубської сільської ради продовжують здійснювати перевірки стосовно дотримання суб’єктами господарювання профілактичних та протиепідемічних вимог щодо діяльності в умовах карантинних обмежень на території Куцурубської сільської ради. Перевіряють наявність свідоцтва про вакцинацію, засобів індивідуального захисту, дистанційних розміток, проведення термометрії, здійснення дезінфекції приміщень в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, перукарнях та салонах краси. В ході перевірки виявлено деякі порушення протиепідемічних вимог: недостатня кількість дезінфікуючих засобів, не завжди використовуються засоби індивідуального захисту (маски, респіратори, одноразові рукавички), не проводиться температурний скринінг з відміткою у журналі тощо. За результатами перевірок вжито відповідні заходи, зокрема, надано приписи та відповідно порушників складено протоколи про адміністративні правопорушення.

11:16:40 05.11.2021